Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Šioje svetainėje informacija neatnaujinama, išskyrus POSĖDŽIŲ KLAUSIMUS. Aplankykite naują Šiaulių miesto savivaldybės svetainę www.siauliai.lt

Šiaulių vyrų krepšinio komanda sieks geresnių rezultatų

Tiesioginės feisbuko transliacijos metu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius ir Šiaulių miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas aptarė 2020/2021 m. vyrų krepšinio komandos „Šiauliai“ sezoną. Pristatyti ir kitų sezonų lūkesčiai ir iniciatyva sutelkti didesnį finansavimą.

 

Vincas Urbonavičius pabrėžė, jog šį sezoną vyrų krepšinio komandai „Šiauliai“ buvo  keliamas Savivaldybės uždavinys – užimti ne žemesnę kaip 9 vietą, tačiau klubo dalininkai priėmė sprendimą iškelti aukštesnį tikslą – užimti 5-6 vietą. Šiaulių komanda LKL pirmenybėse užėmė 7 vietą. Savivaldybės, kaip vienos iš dalininkių ir didžiausios finansuotojos siekiamybė, 2021-2022 m. matyti komandą „Šiauliai“ 5-6 vietoje, o 2022/2023 m. sezone – 3-5 vietose.

Po šių metų sezono vyko pokalbiai su klubo vadovais Donatu Slanina, Artūru Nasicku. Sutarta, kad bus siekiama išlaikyti komandos pagrindinę sudėtį, tokiu būdu jau sezono pradžioje bus galima matyti kokybišką ir rezultatyvų krepšinį. Pasak Šiaulių miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjo Gintaro Jasiūno, įvertinant krepšinio komandos perspektyvą 2021/2022 m. ir 2022/2023 m. sezonuose, pagrindinis tikslas – siekti kokybiško krepšinio, kuris atitiktų Reprezentacinio Šiaulių miesto renginio statusą ir tinkamai reprezentuotų Šiaulių miestą. Krepšinio klubas jau birželio mėnesį dalininkų susirinkimui pateiks priemonių planą – kaip pasiekti aukštesnių rezultatų. Jų nepasiekus, bus vertinama, ar Lietuvos krepšinio lygos ir Karaliaus Mindaugo taurės varžybos, kuriose dalyvauja krepšinio klubas „Šiauliai“, atitinka miesto reprezentacinio renginio statusą ir gali gauti Šiaulių miesto reprezentacinių renginių programos finansavimą.

Šiaulių krepšinio situacija nuolat domisi ir miesto meras Artūras Visockas, kuris pastebėjo, kad miesto komanda turėtų atspindėti miesto potencialą ir ekonominį lygį, o iš klubo tikimasi didesnės iniciatyvos užmezgant stipresnį bendradarbiavimą su miesto ar visos Lietuvos verslu.

Savivaldybės administracija rugsėjo mėnesį teiks pasiūlymą miesto Tarybai svarstyti galimybę padidinti finansavimą reprezentacinių sporto renginių programai. Nustatyta tvarka būtų vertinamas krepšinio klubo „Šiauliai“ patiektas priemonių planas ir papildomas finansavimas.

„Tikimės, kad bendras lėšų padidinimas iš Savivaldybės administracijos pusės, pritrauks ir verslo norą prisidėti, tuomet tikrai Šiaulių „Šiauliai“ galėtų tinkamai reprezentuoti savo miestą krepšinio pasaulyje“, – kalbėjo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius.Šiaulių miesto savivaldybės informacija

nuotrauka iš Šiaulių „Šiauliai“ archyvo


Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: