Šioje svetainėje informacija neatnaujinama, išskyrus POSĖDŽIŲ KLAUSIMUS. Aplankykite naują Šiaulių miesto savivaldybės svetainę www.siauliai.lt

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pirmadienį darbavosi Šiauliuose. Po pirmųjų susitikimų Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ministrą priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Ministras apsilankė ir prie pandeminės situacijos valdymo prisidėjusiame Šiaulių miesto savivaldybės Miesto koordinavimo skyriuje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės spaudos konferencijoje pristatyta informacija apie COVID-19 sergamumo situaciją mieste bei prasidėjusią masinę vakcinaciją. Šiaulių miesto abiturientai kviečiami saugiai laikyti brandos egzaminus, o darželių eilių registravimo sistemoje – naujovė.

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija šeštą kartą pakvietė šalies įstaigas, visuomenines organizacijas ir lietuvių bendruomenes užsienyje surengti Lietuvių kalbos dienas. Atsižvelgus į esamą situaciją, šiais metais pasiūlyta pratęsti tradicinį Lietuvių kalbos dienų laikotarpį ir renginius organizuoti vasario–gegužės mėnesiais.

 Plačiau >

2021 m. gegužės 26 - liepos 8 dienomis Šiaulių mieste ir rajone vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės ir Jungtinės Karalystės karių pratybos.

 Plačiau >

Gyventojų vakcinacija nuo koronaviruso (COVID-19) pagal amžiaus grupes pirmadienį pasiekė galutinį etapą: prasidėjus masinei vakcinacijai registruotis skiepui kviečiami visi asmenys, sulaukę 16 metų.

 Plačiau >

Gegužės 28 d. premjerė Ingrida Šimonytė įteikė Vyriausybės kultūros ir meno premijas dvylikai šalies kūrėjų. Tarp iškiliausių šalies kultūros ir meno atstovų – Šiaulių miesto garbės pilietis, Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” meno vadovas ir dirigentas, maestro Remigijus Adomaitis!

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės balkonėlyje suplevėsavo istorinė Baltarusijos vėliava. Šiauliai prisideda prie idėjos parodyti lietuvių palaikymą už laisvę kovojantiems Baltarusijos žmonėms, tuo pačiu reiškiant protestą prieš Minsko režimo smurtą.

 Plačiau >

Šiais metais brandos egzaminų pagrindinė sesija abiturientams prasideda birželio 7 d. lietuvių kalbos ir literatūros egzaminu. Brandos egzaminai bus organizuojami laikantis nurodytų saugumo reikalavimų. Didelė dalis Šiaulių abiturientų, siekdami saugiai dalyvauti sesijoje ir savo dėmesį koncentruoti tik į egzaminus, jau pasiskiepijo. Kitiems irgi dar nevėlu tą padaryti, miestas jiems rezervavo viendozes vakcinas, kurių apsauga pradeda veikti jau po dviejų savaičių.

 Plačiau >

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Šiaulių filialo tremtiniai dalyvavo ataskaitinėje–rinkiminėje konferencijoje ir minėjo liūdną 1948 m. trėmimų sukaktį. Dėvėdami apsaugines veido kaukes ir laikydamiesi saugaus atstumo į Šiaulių vyskupijos Pastoracinį centrą atvyko nemažai tremtinių. Susirinkime dalyvavo ir svečiai – miesto meras Artūras Visockas ir Tremtinių bendrijos Šiaulių skyriaus pirmininkė Elzbieta Bagdonienė.

 Plačiau >

Šiaulių jaunųjų technikų centrui nuo gegužės 10 d. vadovauja naujas direktorius Roman Šarpanov. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su naujuoju Centro direktoriumi bei pavaduotoja Julija Muningiene ir aptarė Centro vykdomas veiklas, jaunimo užimtumo klausimus bei Centro ateities viziją ir planus.

 Plačiau >

LR Prezidentas Gitanas Nausėda, savo vizito Šiauliuose metu davė išskirtinį interviu Šiaulių televizijai. Šiaulių „Aušros“ muziejuje, Chaimo Frenkelio viloje vykusio interviu metu kalbėta apie regiono iššūkius ir galimybes, Šiaulių civilinio oro uosto plėtrą, savivaldos laisves dėl pandemijos valdymo bei pradinukų testavimo, aukštojo mokslo iššūkius ir problemas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda lankėsi Šiauliuose. Prie Vilniaus universiteto (VU) Šiaulių akademijos šalies vadovą ir pirmąją ponią pasitiko Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Prezidentas, meras, Universiteto ir Akademijos vadovai kartu aptarė regiono aukštojo mokslo perspektyvas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino puikiai krepšinio komandoje „Šiauliai“ debiutavusį įžaidėją iš Islandijos Elvarą Fridrikssoną, kuris ne tik svariai prisidėjo prie komandos pergalių šiame LKL sezone, bet dar sugebėjo tapti ir naudingiausiu pirmenybių žaidėju.  Miesto meras žinomo islando paprašė labai rimtai apsvarstyti galimybę ir kitą sezoną likti „Šiauliuose“, nes komanda puoselėja ambicingus planus.

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC), bendradarbiaudamas su Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir socialiai atsakingais partneriais, vykdo projektą, kurio tikslas – įrengti DALIJIMOSI KNYGOMIS STOTELES lankytinose Šiaulių miesto erdvėse.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės spaudos konferencijos metu buvo aptartas pasirengimas naujai Šiaulių arenos koncesijos sutarčiai. Taip pat, informuota apie savivaldos ir ugniagesių bendradarbiavimą, užtikrinant gyventojų saugumą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.