Šioje svetainėje informacija neatnaujinama, išskyrus POSĖDŽIŲ KLAUSIMUS. Aplankykite naują Šiaulių miesto savivaldybės svetainę www.siauliai.lt

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Puiki žinia Gytarių rajono gyventojams ir greta sportuojančiai jaunajai futbolo bendruomenei. Artimiausiu metu turėtų atgimti vienas apleistas objektas. Daug metų pardavinėtas mokyklos pastatas Kviečių g. 7 pagaliau rado savo pirkėją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto mero Artūro Visocko prašymu, balandžio 23 d. buvo inicijuota apklausa, siekiant sužinoti gyventojų nuomonę apie tiesioginius mero rinkimus. Išanalizavus galutinius apklausos rezultatus paaiškėjo, jog apie 95% visų registruotų apklausos dalyvių pasisako už tai, kad reikia išlaikyti tiesioginius mero rinkimus, 3% apklaustųjų mano, kad merus turėtų rinkti savivaldybių tarybos, o apie 2% apklausos dalyvių nuomonės šiuo klausimu neturėjo.

 Plačiau >

Panašu, kad Lietuva pamažu susiduria su niūria sporto realybe, šalyje tampa vis sunkiau išugdyti profesionalius sportininkus, kurie galėtų atstovauti Lietuvai planetos pirmenybėse. Į vis labiau ryškėjančias problemas dėmesį atkreipia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS). Susitikime Šiauliuose kalbėta apie neišvengiamą būtinybę kuo greičiau kurti naują sportininkų rengimo sistemą, kuri apimtų visus amžiaus tarpsnius, leistų pasiekti gerų sportinių rezultatų ir saugotų sportuojančių sveikatą.

 Plačiau >

Jei priklausote amžiaus grupei 45+, tačiau dar neturėjote galimybės pasiskiepyti nuo COVID-19,  kviečiame į šią savaitę kasdien Šiaulių vakcinavimo centre (J. Jablonskio g. 16) rengiamas mini akcijas. Jų metu, numatoma be išankstinės registracijos į vakcinavimo centrą atvykusiems gyventojams ( būtina turėti asmens dokumentą) skiepyti tos dienos flakonuose likusias vakcinos dozes.

 Plačiau >

Savivaldybėms jau daugiau nei metus patikėti svarbiausi pandemijos valdymo uždaviniai - gyventojų testavimo ir vakcinacijos procesai, tačiau Vyriausybė ir toliau nesiryžta suteikti daugiau galių savivaldybėms tvarkytis su jų pačių finansais. Tai atspindi Seimui pateiktas valstybės biudžeto tikslinimo projektas, kuriame savivaldybėms vis dar neleidžiama pasinaudoti lankstesnėmis fiskalinės drausmės taisyklėmis siekiant kovoti su pandemijos padariniais ir gaivinti šalies ekonomiką, nors šia galimybe jau kuris laikas naudojasi valstybė.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė jau ne vienerius metus organizuoja turiningą vaikų vasaros poilsį, tad tikimasi, kad ir šiemet pavyks įgyvendinti organizuojamas vasaros veiklas. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė spaudos konferencijos metu pristatė, kokios stovyklos ir programos planuojamos vaikams šią vasarą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės spaudos konferencijoje pateikta informacija apie COVID-19 segamumo situaciją mieste bei naujus ligos židinius. Yra naujienų ir apie etapinę visuomenės vakcinaciją, atsirado daugiau galimybių užsiregistruoti skiepui. Pradinio ugdymo klasėse nuo šios savaitės numatomi tam tikri pasikeitimai.

 Plačiau >

2021 m. gegužės 15 d. po metų pertraukos Šiauliuose įvyko Tarptautinei muziejų dienai paminėti skirtas projektas „Europos muziejų naktis“. Vėlesniu paros metu ekspozicijų duris atvėrė šeši miesto muziejai – Chaimo Frenkelio vila, Fotografijos, Dviračių muziejai, Venclauskių namai, Žaliūkių malūnininko sodyba, Baltų kultūros centras „Baltų kelias“, vyko prisistatymai internetu.

 Plačiau >

Š. m. gegužės 12 d. vykusių valstybinio lygio civilinės saugos pratybų metu buvo aktyvuotos perspėjimo sirenos visoje Lietuvoje, taip pat siunčiami perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus. 

 Plačiau >

Šiauliai sveikina Omahos miestą bei Omahos lietuvių bendruomenę su Omahos ir Šiaulių miestų partnerystės 25-mečiu! Nuo bendradarbiavimo tarp Omahos (JAV) ir Šiaulių miestų sutarties pasirašymo praėjo jau ketvirtis amžiaus. Šis bendradarbiavimas buvo visokeriopai naudingas ir ypač sustiprino ryšius tarp mūsų miestų ir bendruomenių.

 Plačiau >

Prasidėjus etapinei visuomenės vakcinacijai nuo COVID-19 ligos, startuoja ir vieninga elektroninė registracijos sistema. Nuo šiandienos visi šalies gyventojai kviečiami greitai ir patogiai registruotis internetinėje platformoje, kuri leis ne tik užsiregistruoti pačiam, bet ir užregistruoti kitą asmenį.

 Plačiau >

Saulės miesto Šiaulių regbio stadione gegužės 15 d. vyko šventė – tarptautinis vyrų regbio septynetų turnyras „Šiauliai 7‘s“, skirtas Šiaulių regbio klubo „BaltRex“ 30-mečiui, Lietuvos regbio 60-mečiui ir Šiaulių organizuoto sporto 100-mečiui paminėti.

 Plačiau >

Nuo šiol Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacinėje svetainėje www.kasmanpriklauso.lt galima rasti informaciją ne tik apie socialinę paramą skirtingais gyvenimo atvejais, bet ir apie socialines paslaugas. Tai aktualu ne tik slaugantiems šeimos narį, tapus neįgaliu, sulaukus senatvės, bet ir auginantiems vaikus ar norintiems globoti, įvaikinti ar norintiems sugrįžti į darbo rinką. 

 Plačiau >

Įmones, bendroves, verslo liudijimą turinčius asmenis, kurie galėtų atlikti šienavimo (žolės pjovimo) paslaugas Šiaulių miesto gyventojams, kviečiame pateikti savo kontaktinius duomenis Šiaulių miesto savivaldybės administracijai. Bus sudarytas registras, kurio pagalba šiauliečiai galės lengviau užsisakyti jiems reikalingas šienavimo paslaugas.

 Plačiau >

VšĮ Socialinių inovacijų centras vykdo projektą  Nr. 08.3.1-ESFA-K-413-01-0060 „Pasirink, pasiek ir išlaikyk!“. Projekto tikslas - teikiant socialinės integracijos paslaugas, padėti socialinę atskirtį patiriantiems asmenims integruotis į darbo rinką. 
Projekto tikslinės grupės - neįgalieji; šeimos, patiriančios socialinę riziką.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.