Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Šioje svetainėje informacija neatnaujinama, išskyrus POSĖDŽIŲ KLAUSIMUS. Aplankykite naują Šiaulių miesto savivaldybės svetainę www.siauliai.lt

Šiaulių miesto žemės sklypų savininkų ir naudotojų dėmesiui!

Primename, kad šiais metais vėl bus sudaromi nenaudojamų žemės sklypų sąrašai, o į šiuos sąrašus įtrauktų žemės sklypų valdytojams 2021 m. bus skaičiuojamas padidintas 4 % žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.

Į nenaudojamų žemės sklypų sąrašus įtraukiami apleisti, neprižiūrimi žemės sklypai. Pagrindiniai nenaudojamų žemės sklypų požymiai: nešienauta žolė, sklype formuojamas sąvartynas, kaupiamos šiukšlės, apaugęs krūmais, sumedėjusiais augalais (išskyrus želdinius), laikomos (išskyrus tam skirtas vietas) statybinės ir (ar) teršiančios aplinką medžiagos ar daiktai (akivaizdžiai netvarkingos, techninių reikalavimų neatitinkančios transporto priemonės, jų dalys), padrikai išpiltas statybinis laužas.
Apleistų žemės sklypų nustatymo tvarka reglamentuota Nenaudojamų žemės sklypų Šiaulių mieste nustatymo tvarkos apraše, patvirtintame Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 6 d. sprendimu Nr. T-251.
Su Savivaldybės tarybos sprendimais galima susipažinti Savivaldybės interneto svetainės skyriaus „Teisinė informacija“ poskyrio „Teisės aktai“ srityje „Savivaldybės dokumentų paieškos sistema“.
Šiaulių miesto gyventojai, kurie neturi galimybės patys susitvarkyti savo sklypo (gyvenantys užsienyje, dėl senyvo amžiaus ar kitų aplinkybių), gali kreiptis į šienavimo paslaugas teikiančias įmones ar asmenis.
Prašome pasirūpinti valdomų žemės sklypų priežiūra. Nenaudojamų žemės sklypų Šiaulių mieste patikrinimus vykdys Civilinės saugos ir teisėtvarkos skyriaus specialistai birželio–liepos mėnesiais. Prašome gyventojus nebūti abejingus ir padėti nustatyti mieste netvarkomus, apleistus sklypus. Informaciją apie privačios nuosavybės teise valdomus ar iš valstybės nuomojamus nenaudojamus žemės sklypus raštu galite pateikti Civilinės saugos ir teisėtvarkos skyriui el. paštu civiline@siauliai.lt.


Civilinės saugos ir teisėtvarkos skyriaus informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Rugpjūtis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: