Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Šioje svetainėje informacija neatnaujinama, išskyrus POSĖDŽIŲ KLAUSIMUS. Aplankykite naują Šiaulių miesto savivaldybės svetainę www.siauliai.lt

Parama aukštos kvalifikacijos specialistams

Šiaulių miesto savivaldybės taryba, įgyvendindama Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategiją,  patvirtino Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistų pritraukimo (skatinimo) dirbti Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančiose įmonėse finansinės paramos skyrimo tvarkos aprašą (sprendimas Nr. T-318).

Finansinės paramos skyrimo tikslas – pritraukti ir paskatinti trūkstamų specialybių aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus dirbti Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančiose įmonėse.

Finansinė parama - tai parama aukštos profesinės kvalifikacijos specialistui 2 -jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. Maksimali paramos suma 3600 Eur, bet ne daugiau nei 2-jų metų būsto nuomos išlaidų suma, nurodyta būsto nuomos sutartyje.

Kas yra aukštos profesinės kvalifikacijos specialistas? Tai:

- specialistas, įgijęs profesinio bakalauro arba bakalauro ar magistro aukštojo mokslo diplomą aukštosiose mokyklose ir (arba) turintis ne mažiau kaip penkerių metų profesinę patirtį, kuri yra būtina profesijai ar sektoriui, nurodytam darbo sutartyje;

-  specialistas neturintis nekilnojamojo turto Šiaulių mieste arba Šiaulių rajone;

-  specialistas, įgijęs profesiją, nurodytą trūkstamų profesijų sąraše.

Trūkstamų profesijų sąrašas – sąrašas, patvirtintas 2020 m. spalio 21 d. Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistų pritraukimo (skatinimo) dirbti Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančiose įmonėse finansinės paramos skyrimo komisijos protokoliniu sprendimu Nr. VAK-495,vadovaujantis Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro 2019 m. rugpjūčio 30 d. įsakymu Nr. 4-491 „Dėl Profesijų, kurioms būtina aukšta profesinė kvalifikacija ir kurių darbuotojų trūksta Lietuvos Respublikoje, sąrašo patvirtinimo“ ir suderintas su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių skyriumi.

Vadovaujantis Aprašo nuostatomis suteikta finansinė parama yra laikoma de minimis pagalba aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus įdarbinusioms įmonėms.

 Finansine parama specialistas gali pasinaudoti tik įsipareigodamas dirbti įmonėje ne trumpiau kaip dvejus metus nuo darbo sutarties su įmone pasirašymo dienos (nėštumo ir gimdymo atostogų, atostogų vaikui prižiūrėti ir privalomos pradinės karo tarnybos laikotarpis neįskaičiuojamas).

Kvietimas teikti paraiškas

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-26 08:21:12 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: