Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Šioje svetainėje informacija neatnaujinama, išskyrus POSĖDŽIŲ KLAUSIMUS. Aplankykite naują Šiaulių miesto savivaldybės svetainę www.siauliai.lt

Vakaras „Ruduo manim dainuoja“

Birželio 16 d.
18 val. Šiaulių miesto kultūros centre „Laiptų galerija“ vyks vakaras „Ruduo manim dainuoja“ su rašytoju, poetu, scenaristu ir režisieriumi, Jotvingių premijos laureatu Alvydu Šlepiku. Dalyvaus teatro ir kino aktorius Andrius Bialobžeskis.

 

Klausysime poezijos iš naujausios Alvydo Šlepiko poezijos rinktinės „Mano tėvas žūsta“, už kurią autoriui ir įteikta Jotvingių premija. Ši 1985 m. su kasmetiniu literatūros festivaliu „Poetinis Druskininkų ruduo“ įsteigta premija viena iš prestižinių literatūros premijų Lietuvoje.

Rinktinėje „Mano tėvas žūsta“ publikuojami tiek nauji, tiek iš ankstesnių rinkinių atrinkti tekstai. Kalbėdamas apie šią rinktinę literatūros kritikas Mantas Tamošaitis pripažįsta Alvydo Šlepiko „gebėjimą rašyti tolygiai gerai verlibru, tvarkingais sakiniais, tiek klasikinėmis formomis, tiek ardant sintaksę, avangardinėmis intonacijomis“, nors trumpai ir tiksliai visa tai apibūdina Alvydo Šlepiko kolega Aidas Marčėnas: „Kad ir ką dabar pasakyčiau apie Alvydą Šlepiką, sutarkim, kad jis yra geras poetas“.    

Vakaro metu bus prisimintas ir 2011 m. pasirodęs romanas „Mano vardas – Marytė“, 2012 m. Lietuvoje pripažintas geriausia Metų knyga, išverstas į daugelį kalbų, įtrauktas į „The Times“ sudarytą geriausiųjų 2019 m. knygų sąrašą. Susitikimas su šia knyga „Laiptų galerijoje“ turėjo įvykti praėjusiais metais, deja, pandemija tam sukliudė. 

Alvydas Šlepikas muzikos ir teatro akademijoje įgijęs dramos aktoriaus ir režisieriaus specialybes, buvo Vilniaus mažojo teatro ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius, šiuose teatruose ir Kauno dramos teatre sukūręs ir režisavęs spektaklių.

Vakaro metu Alvydas Šlepikas pristatys ką dabar rašo, perskaitys dar nespausdintų fragmentų, atsakys į susirinkusiųjų klausimus. Tikimės poezijos pakylėjimo bei gyvo, neformalaus ir necenzūruoto pokalbio.

  

Bilieto kaina 7/3,5 €. Bilietus įsigyti iš anksto „Laiptų galerijoje“

Informacija tel. 841 200 643, el. p. toma.galerija@gmail.com

               

 Šiaulių miesto kultūros centro „Laiptų galerija“ informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: